Placówki czynne
pn.-pt. 8:00-19:00
  Rejestracja tel.
15:00-19:00
  Bytom:
  Zabrze:
  tel.: 32 395 60 00
tel.: 32 370 52 26

The wand


ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE - THE WAND

U dzieci często duży strach wzbudza igła i strzykawka do podawania znieczulenia, dlatego w naszym Centrum podjęliśmy decyzje o wdrożeniu procedury znieczulenia komputerowego, w którym końcówka znieczulająca w niczym nie przypomina igły. Nazywamy ją z naszymi Pacjentami „długopisem” lub „magiczną różdżką”. Mali pacjenci nie mają wówczas złych skojarzeń i chętniej poddają się procedurze znieczulenia. Bezbolesne leczenie zębów nie wzbudza u dziecka negatywnych emocji.

Wykorzystując urządzenie The Wand możemy kontrolować zarówno ciśnienie, jak i ilość środka znieczulającego dzięki czemu moment podawania znieczulenia jest dla dziecka praktycznie niewyczuwalny Zabieg można rozpocząć bezpośrednio po zdeponowaniu środka znieczulającego, bez konieczności czekania, jak to ma miejsce w klasycznej metodzie. Pozwala nam to skrócić czas trwania zabiegu, co ma istotne znaczenie szczególnie w przypadku niecierpliwych maluchów.

Precyzja The Wand sprawia, że znieczulany jest ściśle wybrany, określony obszar np. 1 ząb bez zbędnego znieczulenia okolicznych tkanek tj. policzki, wargi czy język.

Procedura pełnopłatna.

Kontakt


Administracja Spółki
Plac Akademicki 17, Bytom
NIP 634-10-06-053

Bytom (41-902)


Plac Akademicki 17

Zabrze (41-800)


Plac Traugutta 2
Płatność gotówką. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi: Płatności