Placówki czynne
pn.-pt. 8:00-19:00
  Rejestracja tel.
15:00-19:00
  Bytom:
  Zabrze:
  tel.: 32 395 60 00
tel.: 32 370 52 26

Korony Stalowe


Zadaniem współczesnej stomatologii dziecięcej jest zachowanie pełnego łuku w uzębieniu mlecznym, co eliminuje ryzyko rozwoju zaburzeń narządu żucia.
W Polsce wskaźnik próchnicy w uzębieniu mlecznym jest bardzo wysoki, co jest przyczyną częstych przedwczesnych ekstrakcji zębów mlecznych. Leczenie rozległych ubytków zmineralizowanych tkanek w zębach mlecznych za pomocą koron stalowych umożliwia pozostanie zębów w jamie ustnej do czasu ich fizjologicznej utraty.

Metalowe korony całkowite stosowane do leczenia zębów trzonowych mlecznych produkowane są w rozmiarach odpowiadających poszczególnym zębom, z uwzględnieniem różnic w budowie anatomicznej koron zębów szczęki i żuchwy.

Reasumując, korony stalowe to bardzo korzystne rozwiązanie z doskonałymi właściwościami mechanicznymi do długoczasowej odbudowy uszkodzonych mlecznych trzonowców. Anatomicznie ukształtowanie konturów i powierzchni żującej, pełny zakres rozmiarów, sprawia, że korony te są jednym z najlepszych produktów do uzupełnień u dzieci. Do zalet koron stalowych należy zaliczyć również udowodnioną w badaniach klinicznych wytrzymałość oraz dużą odporność na ścieranie, co pozwala na pełną ochronę tkanek twardych.

Kontakt


Administracja Spółki
Plac Akademicki 17, Bytom
NIP 634-10-06-053

Bytom (41-902)


Plac Akademicki 17

Zabrze (41-800)


Plac Traugutta 2
Płatność gotówką. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi: Płatności