Placówki czynne
pn.-pt. 8:00-19:00
  Rejestracja tel.
15:00-19:00
  Bytom:
  Zabrze:
  tel.: 32 395 60 00
tel.: 32 370 52 26
Aktualności

Kosmiczna zabawa dla dzieci z Akademickim Centrum Stomatologii

W dniu 1 czerwca 2017 r. na Rynku w Katowicach odbyła się impreza plenerowa dla dzieci połączona z edukacją. Na dzieci czekały liczne atrakcje: gigantyczne gry planszowe, zjeżdżalnie, tory samochodowe oraz zajęcia edukacyjne. Też tam byliśmy z naszą maskotką "Ząbkiem".

Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny

Szanowni Państwo miło nam poinformować, że Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. objęło honorowym patronatem IV Międzynarodowy Kongres Stomatologiczny, który odbędzie się w dniach  3-4 czerwca 2017 r. w Katowicach. Więcej informacji o Kongresie dostępne na stronie www.kongres-dga.elamed.pl. Zapraszamy.

XVIII Konferencja Sekcji Stomatologii Dziecięcej PTS

Serdecznie zapraszamy na XVIII Konferencję Sekcji Stomatologii Dziecięcej PTS, która odbędzie się w dniach 19-20 maja 2017 r.w Zabrzu w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym Politechniki Śląskiej "Innowacja". Konferencja została objęta patronatem honorowym przez Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. w Bytomiu. Szczegółowe informacje dostępne na http://www.swr.sum.edu.pl

Śląski Dzień Zdrowia

11 marca  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbył się Śląski Dzień Zdrowia Była to niepowtarzalna okazja, żeby w jednym miejscu kompleksowo zadbać o siebie. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Zwiedzający chętnie odwiedzali nasze stanowisko.

Korupcja Szkodzi Zdrowiu

Skutki korupcji dotykają każdego z nas, każdego uczciwego pacjenta i każdego uczciwego pracownika służby zdrowia. Dlatego należy stanowczo przeciwstawiać się temu zjawisku. Zapraszamy do zapoznania się z Rządowym Programem Przeciwdziałania Korupcji "Korupcja Szkodzi Zdrowiu".

Kontakt


Administracja Spółki
Plac Akademicki 17, Bytom
NIP 634-10-06-053

Bytom (41-902)


Plac Akademicki 17

Zabrze (41-800)


Plac Traugutta 2
Płatność gotówką. Akceptujemy płatności kartami płatniczymi: Płatności